FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2017-09-20, 16:45

Pogoda na Dzisiaj

Cytat dla Ciebie...

TO, CO WAŻNE I MIŁE

Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?

Wyświetl większą mapę

OTWARTE DNI - Katolickie Radio Podlasie
Autor: jaro_fx @ 2017-09-15, 16:18
12.09.2017 r. wychowanki środka uczestniczyły w ,,dniach otwartych’’ w Katolickim Radiu Podlasie. Mieliśmy możliwość przyjrzeć się temu, jak funkcjonuje rozgłośnia radiowa, na czym polega praca zespołu radiowego. Zostaliśmy zapoznani z obsługą podstawowych urządzeń. Poznaliśmy specyfikę pracy spikera radiowego i operatora radiowego. Obie funkcje są bardzo ważne, zarówno praca osoby, która jest słyszalna na antenie, jak praca operatora, która nadzoruje przebieg audycji, zajmuje się dźwiękiem, montowaniem poszczególnych elementów wywiadów, piosenek, audycji. Dowiedzieliśmy się, że praca w radio wymaga dużej elastyczności i kreatywności, umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach trudnych, kryzysowych, tak, aby słuchacze mieli zagwarantowaną ciągłość i wysoką jakość audycji.
Wychowanki miały możliwość spróbować własnych sił w radio. Nagrane zostały ich wypowiedzi, a następnie przeanalizowane przez profesjonalnych radiowców. Dostaliśmy informacje zwrotną, na temat naszych predyspozycji do pracy głosem. W końcowej części spotkania mieliśmy okazje wystąpić w radio na żywo – m.in. pozdrowić najbliższych. Na pamiątkę zrobiliśmy wspólne zdjęcie.
Jesteśmy pod wrażeniem całego zespołu radiowego, dostrzegamy wysoki profesjonalizm, ale też pozytywną atmosferę, jakiej mieliśmy okazję doświadczyć.
Kto wie… może kiedyś któraś z wychowanek, podejmie prace właśnie w tej branży.

Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________